EuroBeauty.pl

Makijaż permanentny

Makijaż permanentny zyskał popularność, jako zabieg upiększający i korygujący defekty lub niedoskonałości twarzy oraz konsekwencje przebytych zabiegów chirurgicznych, czy chorób skóry. Jest to zabieg poprawiający estetyczny wygląd twarzy i ułatwiający codzienny make up. Nawet bez codziennego makijażu twarz wygląda korzystnie. Makijaż permanentny polega na wprowadzaniu barwnika płytko w obręb skóry właściwej, za pomocą urządzeń medycznych i jednorazowych modułów z cienką igłą. Barwniki – w szerokiej gamie kolorystycznej charakteryzują się trwałością barwy, są bezpieczne, nietoksyczne, nie powodują podrażnień skóry czy alergii. Makijaż permanentny tuszuje niedoskonałości i podkreśla zalety urody.

Makijaż permanentny utrzymuje się około 2-3 lat. Trwałość makijażu uzależniona jest od typu skóry i jakości przeprowadzonego zabiegu. W zakresie brwi makijaż permanentny oferuje: uzyskanie trwałego koloru brwi, będącego tłem dla istniejących włosków, korektę kształtu i wielkości łuku brwiowego, uzupełnienie brakujących włosków lub całkowitą rekonstrukcję brwi po zabiegach chemioterapii. Linia zarysu brwi jest indywidualnie projektowana do owalu i kształtu twarzy. W przypadku makijażu permanentnego oczu wykonywana jest kreska na górnej i dolnej powiece. Dzięki temu zabiegowi możemy uzyskać: optyczne podkreślenie oczu, wprowadzeniu koloru kreski i wzmocnienie oprawy oka. Usta zyskują kolor intensywniejszy od naturalnego, wzmocniony lub zmieniony kontur oraz efekt optycznego powiększenia i wypełnienia czerwieni wargowej.

Makijaż jest zabiegiem bezpiecznym i wykonywanym w znieczuleniu miejscowym (w przypadku oczu stosowana jest maść znieczulająca, w przypadku ust wykonywane jest znieczulenie stomatologiczne), co stanowi o komforcie tego zabiegu.

Podstawowe informacje o zabiegu mikro
pigmentacji

Cennik