691 210 010

Przedłużanie i zagęszczanie rzęs metodą 1:1

Semipermanentny zabieg przedłużania i zagęszczania rzęs firmy Looksus Lashes jest to metoda polegająca na przyklejeniu jednej syntetycznej rzęsy do jednej naturalnej, dzięki której osiąga się efekt przedłużenia, pogrubienia i zagęszczenia rzęs.

Rzęsy są wykonane z wysokiej jakości tworzywa syntetycznego „hylon”, cechującego się trwałością i elastycznością . Są anatomicznie wyprofilowane, o różnej długości i grubości tak, aby wyglądały jak prawdziwe. Przyklejane są one w odległości 1mm od skóry do każdej dorosłej rzęsy naturalnej specjalnym klejem medycznym, który jest przebadany, bezpieczny, trwały i elastyczny przez co nie narusza właściwości naturalnych rzęs.

Zabieg ten wymaga precyzji i staranności dlatego czas jego trwania wynosi 2,5-3h.
Efekt przedłużenia utrzymuje się nawet do 8 tygodni i uzależniony jest od cyklu żywotności rzęsy oraz prawidłowej ich pielęgnacji. Długość życia naturalnej rzęsy wynosi ok 90 dni, po czym wypada, a na jej miejscu pojawia się nowa. Zaleca są uzupełnienia co 3- 4 tygodnie, aby uzupełnić braki w miejscach rzęs które wypadły lub poprzednim razem były zbyt krótkie.

Rzęsy można w każdej chwili zdjąć u naszej stylistki za pomocą specjalnego płynu bez szkody dla naszych naturalnych rzęs.. Przedłużanie i zagęszczanie rzęs sprawi, że oko będzie olśniewające codziennie o każdej porze bez żadnego wysiłku oraz wyrzeczeń.

Beauty female eye with curl long false eyelashes

rzesy2

Cennik

Usługa
Cena
Założenie rzęs180 zł
Uzupełnieniejuż od 80 zł